Okunma Sayısı : 65  /  15.05.2018
ÜYELERİMİZ 41.YAPI FUARI İSTANBUL'DA...

En son yenilik ve teknolojileri barındıran ürün çeşitliliği, uluslararası etkinlikleri ve yarattığı iş fırsatları ile adını duyuran bu yıl 41 incisi düzenlenen Yapı Fuarı’na Üyelerimizden oluşan bir heyetle katıldık.
41.Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’da, 70’i aşkın ulusal ve uluslararası konuşmacı, 30’un üzeri farklı oturum düzenledi. İnovasyonun yanı sıra enerji, malzeme, gayrimenkul, tekn...
oloji, tasarım, planlama ve ekonomi konularında yapı sektörüne dair ilham verici 40’ın üzerinde konu, sektörün hem kamu hem de özeldeki karar verici konumundaki isimleriyle ele alındı.
Sektöründe söz sahibi üyelerimizin oluşturduğu heyetimiz; Uluslararası alanda kendini kanıtlamış firmalarla ikili görüşmelerde bulunurken, en son yenilik ve teknolojileri inceleme fırsatı yakaladılar.
Başkan GÖÇMEN, Üyelerimizi sektörel fuar ziyaretlerine götürerek, rakipleriyle rekabet edilebilir şekilde kendilerini donatabilecekleri bilgi ve fırsatı yakalamalarına yardımcı olmaya çalıştıklarını, fuar ziyaretleri öncesi ve sonrası üyelerimizden gelen görüş ve taleplerin değerlendirmeye alındığını belirtti.
DIŞ TİCARET LİNKLERİ: Tobb Dış Ticaret - Dış Ticaret Destekleri - Tim Ekonomi Verileri - Ülke Raporları - Dünyadan İşbirliği Teklifleri - Vize İşlemleri -

Dış Ticaret Veri Tabanları

Her hakkı saklıdır.© 2010 Beypazarı Ticaret Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları