BTO Haberler

BEYPAZARI TİCARET ODASI 2022 YILINDA DA HİZMET KALİTESİNİ TESCİLLEDİ

2014 yılında Ankara İlçeleri arasında ilk beş yıldızlı Oda olarak Akredite Odalar arasında yerini alan Beypazarı Ticaret Odası süreç denetlemesindeki başarısı sonrası belgesini yenilemeye hak kazandı.

TOBB'de düzenlenen tören ile akreditasyon belgesini yenileyen Odamız, üyelerine sekiz yıldır sunduğu Akredite Oda hizmet kalitesini bir kez daha tescilledi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı (TOBB) M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU ev sahipliğinde, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Akreditasyon Kurulu Başkanı Faik YAVUZ, Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai UÇARMAK, Odamızı temsilen Meclis Başkanı Hamdi AYANOĞLU, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet GÖÇMEN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa ÖZDEMİR, Yönetim Kurulu üyeleri İbrahim SOYTÜRK, Melih İNAN ve Şevki GÜRCAN, Oda Genel Sekreteri Mehmet YURDAKUL ve denetleme başarısı gösteren Oda/Borsa heyetleri katıldı.

BTO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet GÖÇMEN “Üyelerimize en iyi hizmeti vermek, Oda iş akış ve hizmet standartlarımızı daha da yükseltmek dolayısı ile ilçemize faydalı olabilmek için gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızın başarısı tarafsız kuruluşlarca bir denetimle daha tescillendi ve belgemizi yenilemiş olduk.

Çalışmalarımızda bizlerden desteklerini esirgemeyen değerli Oda Üyelerimize, Oda Organlarında görev alan arkadaşlarıma ve tüm personelimize teşekkür ederim.”dedi.

 

 

İletişim Bilgileri

Hacıkara Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı Gazi Gündüzalp İş Merkesi Kat:1 No:61 06730 Beypazarı / ANKARA

  • dummy0312 762 89 89

  • dummy0312 762 89 88

  • dummy beypazarito@tobb.org.tr

Mail Bülteni

Haber ve duyurularımız ile ilgili e-posta aboneliği için;

Mobil Arama