Dünden Bugüne BTO

Beypazarı Ticaret Odası 2000 yılından bugüne kadar yaklaşık 20 yıla yakın bir süredir, üzerine düşen görev ve sorumluluğun bilinci ile hareket etmekte ve görevlerini ifa etmeye çalışmaktadır.

Odamız, ekonomik hayata etkisi ve sorumluluğunun bilincinde, üzerine düşen görevleri yapmaya gayret eden kuruluşlardan biri olarak, üyelerimizin taleplerini değerlendirmekte, öngördüğü yerel ve sektörel sıkıntıların giderilmesi için aktif ve dinamik bir rol oynamaya çalışmaktadır.

BTO olarak kuruluşundan bugüne kadar kamu kurum ve kuruluşları ile ikili ilişkilerinde başarılı olmaya özen göstermiş, üyeleri ile ilçemizin kamu kurumlarının birbirleriyle yakın ilişkiler içerisinde olmalarını sağlayarak firmaların kendilerini güncel, ekonomik gelişmelere göre hazırlamalarına öncü olmaya çalışmıştır.

Üyelerimize ve ilçemize faydalı olabilecek çalışmalara öncelik tanımayı göz önünde bulundurarak ve çağımızın gereklerine uygun teknolojik gelişmeler ışığında hazırlanmasına önem vererek, online hizmetlerimizi, yurtiçi-yurtdışı bağlantıları içeren üyelerimizin hizmet ve haber alımını kolaylaştıracak kullanıcı dostu 17 dilde fonksiyonel web sitemizi hizmete sunduk.

Başta üyelerimiz ve siz değerli okuyucularımızı bilgilendirmeye yönelik bu web sayfası çalışmamızın hayırlı ve yararlı olmasını dileriz.

 

Saygılarımızla,

 

Beypazarı Ticaret Odası

Yönetim Kurulu Başkanlığı

Arama

BTO'ya Bakış

İletişim Bilgileri

Hacıkara Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı Gazi Gündüzalp İş Merkesi Kat:1 No:61 06730 Beypazarı / ANKARA

  • dummy0312 762 89 89

  • dummy0312 762 89 88

  • dummy beypazarito@tobb.org.tr

Mail Bülteni

Haber ve duyurularımız ile ilgili e-posta aboneliği için;

Mobil Arama