Başkanın Mesajı

Beypazarı  Ticaret Odası web sayfasına hoşgeldiniz.

Üyelerimizin ve ziyaretçilerimizin Odamızın sunduğu hizmetleri daha kolay takip etmesini sağlamaya yönelik yenileme çalışmaları sizlerin de önerileri doğrultusunda düzenli olarak devam etmektedir.

Odamız İlçemizdeki en etkin Sivil Toplum Kuruluşu olarak, hizmete başlamamızdan bu yana gerek üyelerimizin menfaatlerine katkıda bulunma noktasında gerekse de Beypazarı’nın tanıtım çalışmalarında yürüttüğü projeleri ile İlçemizin sesini duyurmuştur. Aynı zamanda kamu, yerel yönetimler ve diğer sivil toplum kuruluşlarıyla yaptığı işbirlikleriyle çeşitli projelerde yer almış, tüm kurumlar ile iyi ilişkiler içerisinde bulunurken doğal olarak üyelerimizin menfaatlerini korumakta ve sektör sorunlarının çözümüne yönelik önerileri ilgili makamlara taşımış ve takip etmiştir.

Web Sitemizde Odamızın faaliyet ve hizmetlerinin yer aldığı yayın organı olan Bültenleri, Sektörel Araştırma Raporlarını PDF olarak okuyabilmektesiniz.

Odamızın düzenlediği panel, sempozyum ve eğitim gibi etkinliklerimiz de düzenli olarak sayfamızda duyurulmaktadır.

Odamız Ankara İlçeleri arasında ilk “AKREDİTE ODA” ünvanını almaya hak kazanarak, başarısını ve İlçemizin adını bir kere daha duyurmuştur. Hizmet düzeyimizi kesintisiz olarak geliştirip mükemmelleştirme, üyelerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini tatmin edecek etkin ve kaliteli hizmet sunma yönündeki temel politikamızın web sayfamıza da yansıdığı görülecektir.

Geçmiş dönemlerde BTO organlarında görev yapmış, ancak şimdi görevde bulunmayan her kademede sorumluluk yüklenmiş arkadaşlarımıza olumlu katkılarından dolayı şükranlarımı bir kere daha sunmayı bir borç kabul ederim. Bu dönem seçilen arkadaşlarımızla da daha çağdaş daha demokratik bir ortamda, güven, özveri ve ortak hareket etme bağlamında el ve gönül birliği ile üyelerimizin ve ilçemizin menfaatini gözeten yararlı ve güzel işler yapabileceğimize yürekten inanıyorum.

Daha iyiye ulaşmak için sizlerin görüş ve önerilerinizin bizim için değerli olduğunu bir kere daha belirtmek isterim.

Saygılarımla
Ahmet GÖÇMEN
Yönetim Kurulu Başkanı
Beypazarı Ticaret Odası

İletişim Bilgileri

Hacıkara Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı Gazi Gündüzalp İş Merkesi Kat:1 No:61 06730 Beypazarı / ANKARA

  • dummy0312 762 89 89

  • dummy0312 762 89 88

  • dummy beypazarito@tobb.org.tr

Mail Bülteni

Haber ve duyurularımız ile ilgili e-posta aboneliği için;

Mobil Arama