Başkanın Mesajı

Beypazarı Ticaret Odası web sayfasına hoş geldiniz.

Odamız İlçemizdeki en etkin Sivil Toplum Kuruluşu olarak, hizmete başladığımız yıldan bu yana üyelerimizin menfaatlerine katkıda bulunmak için her sektöre faydası olacak projeler, etkinlikler, saha ve ürün araştırmaları yapmış, Kültür Turizminde kendini kanıtlamış İlçemizin tanıtım çalışmalarında yürüttüğü projeler ile sesini duyurmuştur. Aynı zamanda kamu, yerel yönetimler ve diğer sivil toplum kuruluşlarıyla yaptığı işbirlikleriyle çeşitli projelerde yer almış, tüm kurumlar ile iyi ilişkiler içerisinde bulunurken doğal olarak üyelerimizin menfaatlerini korumakta ve sektör sorunlarının çözümüne yönelik önerileri ilgili makamlara taşımış ve takip etmiştir.

Üyelerimizin ve ziyaretçilerimizin Odamızın sunduğu hizmetleri daha kolay takip etmesi ve uzaktan erişimle hizmet almasına yönelik yenileme çalışmaları sizlerin de önerileri doğrultusunda düzenli olarak devam etmektedir.

Web Sitemizde Odamızın faaliyet ve hizmetlerinin yer aldığı Bültenleri, Sektörel Araştırma Raporlarını, Saha çalışmalarına ulaşabilmektesiniz.  

Odamızın düzenlediği panel, sempozyum ve eğitim gibi etkinliklerimiz de sayfamızda duyurulmaktadır.

Odamız Ankara İlçeleri arasında ilk “AKREDİTE ODA” ünvanını 2014 yılında almaya hak kazanarak, başarısını ve İlçemizin adını bir kere daha duyurmuştur. Günümüzde de Akredite Oda hizmet standartlarına uygun olarak, üyelerimize sunduğumuz hizmeti mükemmelleştirmeye odaklı, ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çalışmalar yaparak,  etkin ve kaliteli hizmet sunma yönündeki temel politikamızın, kullanıcı dostu web sayfamıza da yansıdığı görülecektir.

Geçmiş dönemlerde BTO organlarında görev yapmış, ancak şimdi görevde bulunmayan her kademede sorumluluk yüklenmiş arkadaşlarımıza olumlu katkılarından dolayı şükranlarımı bir kere daha sunmayı bir borç kabul ederim.

2022-2026 döneminde seçilen arkadaşlarımızla da daha çağdaş daha demokratik bir ortamda, güven, özveri ve ortak hareket etme prensibine önem vererek, gönül birliği ile üyelerimizin ve ilçemizin menfaatini gözeten yararlı ve güzel işler yapabileceğimize yürekten inanıyorum.

Tüm çaba ve gayretimizin üyelerimiz, ilçemiz ve hatta bölgemizin daha iyiye ulaşması için olduğunu, sizlerin görüş ve önerilerinizin bizim için yol haritası olacağını bir kere daha belirtmek isterim.

Bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada durabilmek ilerlemedir, birlikte çalışmak başarıdır…

Saygılarımla


İrfan ÇELİK
Yönetim Kurulu Başkanı

 

İletişim Bilgileri

Hacıkara Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı Gazi Gündüzalp İş Merkesi Kat:1 No:61 06730 Beypazarı / ANKARA

  • dummy0312 762 89 89

  • dummy0312 762 89 88

  • dummy beypazarito@tobb.org.tr

Mail Bülteni

Haber ve duyurularımız ile ilgili e-posta aboneliği için;

Mobil Arama